Laikinosios rekomendacijos dėl patalpų ir paviršių valymo bei dezinfekcijos, COVID-19 prevencijai ir coronaviruso infekcijos kontrolei
2020 03 25

Egidijus Bandza (QUALITAS PRIMUM) dalinasi laikinosiomis rekomendacijomis dėl patalpų ir paviršių valymo bei dezinfekcijos, COVID-19 prevencijai ir coronaviruso infekcijos kontrolei. "Teko pastebėti, kad skirtinguose šaltiniuose yra pateikiam nevienoda informacija apie šiuo metu (t.y. kol turime COVID-19) reikalingą ar rekomenduojamą patalpų ir paviršių valymą ir dezinfekciją. Sulaukiame daug užklausų ir skambučių tiek iš žmonių, tiek verslo ir viešųjų įstaigų, klausiančių kaip reikia elgtis, ką daryti, kaip valyti ir dezinfekuoti. Dalinamės su jumis parengtomis laikinosiomis rekomendacijomis, kad visi panašiai vienodai žinotume kokios yra pateikiamos oficialių šaltinių laikinosios rekomendacijos".

Rekomendacijos parengtos pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), Europos (ECED), Amerikos (CDC), Kinijos (CCDC), Singapūro (NCID), Pietų Korėjos (KCDC) ligų prevencijos ir kontrolės centrų, Australijos vyriausybės sveikatos departamento (AGHD), Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO/WHO) pateiktą,  atliktus ir patvirtintus naujausius mokslinius tyrimus bei gerosios praktikos metodikas.
Rekomendacijos skirtos verslui, viešosioms organizacijoms, namų ūkiams ir apgyvendinimo vietos (prekybos centrai, ofisai, universitetai, mokyklos, darželiai, transportas, terminalai, stotys, sandėliai, daugiabučiai, namai ir t.t.), valymo įmonėms ir valymo paslaugų teikėjams.
Šios rekomendacijos nėra taikomos patalpų oro valymui ir dezinfekavimui ir sveikatos priežiūros įstaigoms. Rekomendacijos yra taikomos siekiant išvengti, imtis prevencijos priemonių ar prisidėti prie koronaviruso (COVID-19) plitimo kontrolės. Pateiktomis rekomendacijomis yra siekiama apriboti viruso išlikimą ant patalpose esančių paviršių, todėl gali būti taikomos profilaktiškai arba įtarus, patvirtinus COVID-19 atvejį. 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 270 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums