Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Lietuvos PPA rūmų asociacija palaikė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyvą
2017 10 13

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai, reaguodami į siūlomą LR  Žemės įstatymo Nr.I-446 9 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą, įžvelgė grėsmę, kad planuojami pokyčiai ypatingai pablogins investicinę aplinką regionuose. Operatyviai reaguojant į planuojamus pokyčius, Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kreipėsi į Rūmų veiklos zonoje esančių savivaldybių (Šiaulių m., Šiaulių raj., Akmenės raj., Joniškio raj., Kelmės raj., Pakruojo raj., Radviliškio raj., Telšių raj., Mažeikių raj., Plungės raj., Rietavo) tarybas, kviesdamas reaguoti į planuojamus pokyčius ir kreiptis į sprendimo priėmėjus, prašant suteikti teisę nuostatų taikymą priimti savivaldybių taryboms.

Siekiant užkirsti kelią verslo mokestinės naštos didinimui regionuose, taip pat kreiptąsi į Seimo laikinosios Šiaulių krašto bičiulių grupės narius (Valerijus Simulik,Viktorija Čmilytė-Nielsen, Valius Ąžuolas, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius,  Aurimas Gaidžiūnas, Vitalijus Gailius, Arūnas Gumuliauskas, Ramūnas Karbauskis, Juozas Rimkus, Algirdas Salamakinas, Stasys Tumėnas), kviečiant nepalaikyti papildomo mokesčio priedo įvedimo arba suteikti teisę nuostatų taikymą priimti savivaldybių taryboms.

Lietuvos PPA rūmų asociacija palaikė Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų iniciatyvą ir kreipėsi į Seimo Pirmininką su prašymu įvertinti projekto reikalingumą, neigiamą poveikį regionų savivaldybių plėtrai ir nepalaikyti papildomo mokesčio įvedimo arba suteikti teisę savivaldybių taryboms spręsti taikyti ar netaikyti mokesčio priedą.

Visa pozicija su siūlymais pateikta čia:


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums