Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo seminaras institucijų ir organizacijų atstovams
2017 09 18

Rugsėjo 14 d. Lietuvos kariuomenės Jungtinis štabas kartu su Šiaulių miesto savivaldybe organizavo akademinį seminarą Šiaulių miesto savivaldos institucijų ir organizacijų atstovams. Jame dalyvavo ir Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.  Seminaro dalyviai buvo supažindinti su karo padėties teisiniu reguliavimu, mobilizacijos ir priimančios šalies paramos principais, gyventojų evakavimo ir informavimo ypatumais, hibridinio ir informacinio karo pagrindais,  taip pat aptartos pilietinio pasipriešinimo galimybės karo metu.

Klausimų iš verslo pusės buvo užduota tikrai daug. Stinga informacijos,  konkretaus ir aiškaus plano įmonėms, jų vadovams. Tikimės, kad galėsime tai aptarti Seminaro diskusinėse stalo pratybose „Perkūno bastionas 2017“, kurios vyks Šiaulių miesto savivaldybėje rugsėjo 28 d.

Pasak, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo Civilių ir karių bendradarbiavimo valdybos viršininko plk. ltn. Gedimino Latvio, tokio pobūdžio pratybos yra labai svarbios siekiant nustatyti Ginkluotojų pajėgų (Lietuvos kariuomenės) vienetų ir civilinių institucijų bei organizacijų sąveikos ypatumus karo padėties metu ir identifikuoti tobulintinas sritis. 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 179 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums