Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia labiausiai nukentėjusioms įmonėms taikyti tikslines priemones
2021 03 02

Įvertinę karantino sąlygomis veikiančio verslo situaciją, regionų specifiką, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kreipėsi į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, Lietuvos bankų asociaciją dėl tikslinių paramos priemonių taikymo. Atsakymuose teigiamai įvertinti pastebėjimai ir siūlomos priemonės, išreikštas pozityvus siekis išgirsti tai,kas verslo požiūriu kelia problemas ir norima jas spręsti.

Lietuvos bankai kviečia verslo įmones, susidūrusias su finansiniais sunkumais, kreiptis į savo kredito įstaigą, kuri, atsižvelgusi į individualią situaciją, ieškos geriausių sprendimų, atitinkančių klientų galimybes ir lūkesčius.

Lietuvos Respublikos ekonomikos irinovacijų ministerija, išnagrinėjusi kreipimąsi dėl dalinio palūkanų kompensavimo priemonės atnaujinimo, informuoja, kad šiuo metu verslo subjektai, gali kreiptis dėl dalinio palūkanų kompensavimo įprastine tvarka, t. y. pagal Aprašo 6.1 papunktį. Kreipiantis pagal šį papunktį, galimas iki 95 proc. palūkanų kompensavimo dydis.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 270 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums