Metų užbaigimo renginys Šiaulių rajono verslo bendruomenei
2019 12 18

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių rajono savivaldybe, Šiaulių rajono verslininku asociacija siekiant įprasminti baigtus 2019 metų darbus ir pasiekimus, sustiprinti vieningumo jausmą, skatinti savivaldos ir verslo atstovų dialogą, įkvėpti ir nuteikti ateinančių metų iššūkiams, gruodžio 13 dieną verslo bendruomenės atstovus sukvietė į metų užbaigimo renginį.

 Renginio metu apdovanojimais buvo pagerbti Šiaulių rajono įmonių atstovai. Šiauliu rajono savivaldybės Mero padėkos raštai- jaunajam odontologui Justui Kazlauskui ir Grožio studijai EN. LR Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos R. Baškienės sveikinimas-padėka už "sukurtus naujus lietuviškus šiltus vilnos gaminius"- Alka Wool.
„Lietuvos verslininko balsas“ Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų ženkleliai įteikti SAULIUI STELINGIUI, ŠIAULIŲ PPAR Šiaulių rajono atstovybės vadovui, UAB "Devold" direktoriui, ILONAI BARISTIENEI, ŠIAULIŲ PPAR Šiaulių rajono atstovybės tarybos narei, UAB "Kalnas" direktorei, VALDIMARUI SEKRECKUI, ŠIAULIŲ PPAR Šiaulių rajono atstovybės tarybos nariui, UAB "Labnora" direktoriui.
LIETUVOS PREKYBOS PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ DARBO ŽVAIGŽDĖS MEDALIAI Už nuopelnus Lietuvos gerovei“ įteikti DAIVARUI REIVYČIUI, UAB "Antrocelas " gamybos meistrui, JONUI MALINAUSKUI, UAB "Baltic champs" Gruzdžių padalinio direktoriui, AUDRIUI GRINIUI, UAB "Grafų baldai" gamybos vadovui.
Antrojoje renginio dalyje lektorius Mindaugas Grajauskas papasakojo, kokius geros savijautos įpročius turėtų formuoti kiekvienas verslininkas, vadovas, intensyviai dirbantis žmogus. Pasak lektoriaus, jo "duotos" pamokos ir iššūkiai "pabandymui" tinkami net ir tiems, kas "hobį pavertė darbu" ir klysta galvodami, kad nedirba ir nepavargsta.

 

                             

Nuotraukų autoriai: Iveta Kraujutienė, Edmundas Mikuževičius


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums