PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Metų verslininke išrinkta Jūratė Kasperavičienė: „Mūsų įmonėje vadovauja moterys“
2018 03 15

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija išrinko geriausias Lietuvos įmones, praėjusiais metais labiausiai prisidėjusias prie šalies ūkio augimo ir eksporto plėtros. 17 kartą vykusių apdovanojimų metu specialiu prizu buvo apdovanota ir Lietuvos metų verslininkė. Ja tapo šilkografijos spaustuvės UAB „Laurema“ vadovė Jūratė Kasperavičienė. Moteris sako, kad nors visame pasaulyje verslui vadovaujančių moterų daugėja, iššūkiai, su kuriais jos susiduria, išlieka panašūs.

 

Praėjusiais metais sparčiai augusi bei savo veiklą už Lietuvos ribų išplėtusi J. Kasperavičienės vadovaujama įmonė UAB „Laurema“ gamina laikinas tatuiruotes, dekorus drabužiams, batams, baldams, dviračiams, sporto inventoriui.
J. Kasperavičienė tikina, kad šis apdovanojimas ją itin nustebino, tačiau moteris džiaugiasi reikšmingu įvertinimu ir parodytu pasitikėjimu.
„Visada atrodo, kad darbai nėra atlikti iki pabaigos, todėl dar yra kur tobulėti ir stiebtis. Būtent dėl to šis apdovanojimas man tapo tikra staigmena ir man jis yra ir bus be galo svarbus“ – sako J. Kasperavičienė.
Beveik dvidešimt metų savo verslui vadovaujanti moteris atskleidžia, kad verslą sukurti paskatino tuometinis šios paslaugos Lietuvoje trūkumas.
„Kartu su vyru savo verslą pradėjome labai jauni – nebijojome rizikuoti. Nuo pat pradžių dirbome su žinomomis ir didelėmis Lietuvos įmonėmis, todėl privalėjome nuolat domėtis naujovėmis, gaminti kokybiškai ir laiku. Šiuo metu bendradarbiaujame su didžiausiais dviračių gamintojais, todėl atsakomybė tik auga“, – sako J. Kasperavičienė.
Šiuo metu geriausia šalies verslininke išrinktos moters įmonėje dirba 50 darbuotojų, o įmonės padaliniai atskirti pagal veiklos sritis. Nepaisant ilgametės patirties šilkografijos versle, J. Kasperavičienė sako vis dar sulaukianti aplinkinių nuostabos.
„Dažniausiai jie stebisi, kad šiam, pakankamai sudėtingam verslui, vadovauja moteris. Tokia yra šio verslo specifika – jame daugiausia dirba vyrai, tik mūsų įmonėje šiuo metu vadovauja moterys“, – sako J. Kasperavičienė.
Lietuvos metų verslininkės titulą pelniusios J. Kasperavičienės vadovaujama įmonė UAB „Laurema“ praėjusiais metais atrado naujas rinkas, įmonės eksportas išaugo 42 proc., o bendrosios pajamos – daugiau nei 60 proc. Verslininkė yra aktyvi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė, nuolat diegia naujoves savo įmonėje, dalinasi patirtimi su verslo bendruomene, mokslo įstaigomis, dalyvauja mentorių programose.
J. Kasperavičienė tikina turinti didelių planų ateičiai, norinti tobulinti esamą verslo modelį bei toliau sėkmingai plėstis užsienyje: „Kasmet mūsų įmonė paauga maždaug 30 proc., todėl tikslas ateinantiems metams – išlaikyti šį augimą, nuosekliai mokytis naujų dalykų, ieškoti geriausių sprendimų bei nuoširdžiai bendrauti su klientais“.
Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir šalies verslininkus pagerbė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos Eurochambres generalinis sekretorius Arnaldo Abruzzini, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Lietuvos Respublikos ministerijų, šalies Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai ir šalies savivaldybių merai. Be metų verslininkės apdovanojimo renginyje taip pat buvo įteikti metų eksporto prizai, LPPARA garbės ženklai – sidabrinės „Darbo žvaigždės“ ir specialūs Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklo“ apdovanojimai.
Apdovanojimus kasmet organizuoja Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA). „Lietuvos metų verslininkės/vadovės“ konkursu siekiama atkreipti dėmesį į moterų padėtį versle bei skatinti jų verslumą.
Prekybos, pramonės ir amatų rūmus Lietuvoje vienijanti LPPARA yra Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos (Eurochambres – the Association of European Chambers of Commerce and Industry), Europos amatų, smulkių ir vidutinių įmonių asociacijos (UEAPME – the European Association of Craft, Small and Medium-sized Enterprises), Šilko Kelio tarptautinės prekybos rūmų (Silk Road Chamber of International Commerce) bei Baltijos šalių prekybos ir pramonės rūmų asociacijos narė. LPPARA yra savanoriška, prekybos, pramonės ir amatų rūmus vienijanti, prekybos, pramonės ir amatų rūmų interesams atstovaujanti organizacija. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai veikia penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Apie metų verslininkę moterį rašo žiniasklaidoje:

https://www.zmones.lt/naujiena/aktualu/metu-verslininke-isrinkta-jurate-kasperaviciene-musu-imoneje-vadovauja-moterys-1102-772964

https://www.delfi.lt/moterys/asmenybes/metu-verslininke-isrinkta-jurate-kasperaviciene-musu-imoneje-vadovauja-moterys.d?id=77420779


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums