Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

„NARYS - NARIUI“ aktyvi bendrystė teikia akivaizdžią naudą!
2018 10 11

Rūmų narių  - Vaistinės „Valerijonas“ ir UAB „Vija idėja“ bendradarbiavimas, veikiant kartu generuotos idėjos ir priimti kūrybingi sprendimai ne tik kuria pridėtinę vertę verslui, bet šiandien jau  yra įvertinti garbingu apdovanojimu– aukso medaliu. 

Šių dviejų įmonių sėkmės istorija prasidėjo ne taip ir seniai – beveik prieš pusę metų. Kovo 23 d. Rūmų nariams skirtame kontaktų rytmetyje „Pokalbiai prie rytinės kavos“ Vaiva MACIJAUSKIENĖ ir Almyra GIRDENIENĖ pristatė savo atstovaujamas įmones, susipažino ir pasikeitė kontaktais. Džiugu, kad renginio metu užsimezgęs pokalbis nepasimiršo, o užgimusios idėjos nenusimetė. Progą pratęsti diskusiją po mėnesio vėl „suorganizavo“ Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vėl ryšių užmezgimui skirtame renginyje. Po kelerių mėnesių darbo kartu,ieškojimų „Valerijonas“ vaistinė ir UAB „Vija idėja“ pradžiugino bendru rezultatu – atnaujintais, būsimų klientų akiai patraukliai pateikiamais inovatyvios, natūralios, ekologiškos kosmetikos „Razalija“ dovanų rinkiniais.

Vaistinė “Valerijonas” gaminamą “Razalija” kosmetiką kūrė ir tobulino ne vienerius metus ir jau buvo apdovanota už šioskosmetikos linijos gaminius. UAB “Vija idėja” inicijavo ir sukūrė kremų rinkinio dovanos pakuotę, kuri pamėgtai, kokybiškai, išsiskiriančiai sudėtimi kosmetikąi suteikė dar daugiau patrauklumo. “Razalija” intensyviojo rinkinio dovanų pakuotėje pateikimas ekspertų buvo įvertintas maksimaliu balu, o bendras šiauliečių verslininkių rezultatas apdovanotas aukso medaliu!

Visą sėkmės istoriją skaitykite: https://www.etaplius.lt/vaistininku-gaminamai-kosmetikai-razalija-dar-vienas-aukso-medalis


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 228 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums