NEO-FIN klubas sveikina naujus narius
2019 08 19

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų NEO-FIN klubas įkurtas š. m. gegužės 27 d. auga ir stiprėja. Rugpjūčio 12 d. klubo valdybos posėdžio metu priimti nauji NEO-FIN klubo nariai – finansų vadovai, finansininkai, vyr. buhalteriai, buhalteriai, apskaitininkai net iš trylikos Šiaulių regiono įmonių. Vos keletą mėnesių veikiančio klubo bendruomenė šiandien jau vienija daugiau nei dvi dešimtis finansų ir buhalterijos srityje dirbančių vadovų ir specialistų. „NEO-FIN klubas“ vienija Rūmų narių atstovus, kurie siekia veikti atsakingai, remiasi etiškos veiklos principais, gerbia žmogaus teises, saugo aplinką, netoleruoja korupcijos, siekia pilietinės visuomenės kūrimo. Klubo veikla grindžiama Narių tarpusavio pasitikėjimu, pagarba, etišku elgesiu bei aktyviu dalyvavimu.

Klubo tikslai: 

  • dalinantis informacija ir patyrimu tarp Klubo narių; 
  • vykdyti ekspertinę veiklą, savitarpio pagalbą „narys-nariui“, pagal Klubo kompetenciją teikti pasiūlymus, reaguojant į pokyčius, susijusius su finansais, mokesčiais ir kitais verslui reikšmingais klausimais; 
  • kelti Klubo narių kompetenciją organizuojant bendrus mokymus, tobulėjimo kursus, pažintinius vizitus; 
  • prisidėti prie miesto ir regioninės socialinės, visuomeninės bei ekonominės plėtros įgyvendinant mentorystės, švietėjiškas iniciatyvas.

Klubo narių susitikimai organizuojami ne mažiau kaip 8 kartus per metus (antrąjį mėnesio pirmadienį). Artimiausias Klubo narių susitikimas planuojamas rugsėjo 9 d. Laikas, vieta , susitikimo tema ir turinys klubo nariams bus patikslinti  artimiausiu metu. Dėl papildomos informacijos apie klubo veiklą, narystę susisiekite su klubo koordinatoriumi Rasa Reizgevičiene. 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums