Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Nauju ES apdovanojimu bus pagerbiami lyderiai gaminių saugos srityje
2019 03 12

Europos Komisija organizuoja konkursą įmonėms gaminių saugos srityje. Įmonės– mažos ir didelės – kviečiamos iki balandžio 7 d. teikti paraiškas dėl šio apdovanojimo prekybos internetu ir vaikų priežiūros gaminių kategorijose. ES apdovanojimu už gaminių saugą įvertinamos įmonės, kurios itin rūpinasi klientų sauga. Apdovanojimas skiriamas įmonėms, kurios esminį dėmesį skiria saugai ir viršija ES teisės aktuose nustatytus minimalius reikalavimus. 

2019 m. yra dvi kategorijos: internetu parduodamų gaminių sauga ir vaikų priežiūros gaminių sauga.

  • Prekyba internetu: dėl apdovanojimo gali kreiptis internetu prekiaujančios įmonės, ypatingą dėmesį skiriančios savo siūlomų gaminių saugai. Ieškome geriausios praktikos ir procesų, pavyzdžiui, susigrąžinant pavojingus gaminius arba juos aptinkant prieš pradedant jais prekiauti. 
  • Vaikų priežiūros gaminiai: dėl apdovanojimo gali kreiptis įmonės, teikiančios didžiausią pirmenybę vaikų saugai. Tokios inovacijos, pavyzdžiui, gali būti kūdikio lovelės dizainas, kūrybiškas būdas,kuriuo įmonė praneša apie riziką savo klientams, puiki jų aptarnavimo po pardavimo kokybė arba būdai, kuriais įmonė integruoja gaminių saugą į tiekimo grandinę ir gaminio gyvavimo ciklą.

Numatyta suteikti 12 apdovanojimų: šešis „prekybos internetu“ kategorijoje ir šešis „vaikų priežiūros gaminių“ kategorijoje. Aukso, sidabro ar bronzos apdovanojimas bus skiriamas trims MVĮ ir trims didesnėms įmonėms kiekvienoje iš šių kategorijų.

Sauga vartotojams yra svarbi. Jei ji svarbi Jūsų įmonei, kviečiame dalyvauti konkurse.

Norėdamos teikti paraiškas, įmonės turi būti įsikūrusios vienoje iš 31 Europos ekonominės erdvės šalies (28 ES valstybės narės, Islandija, Norvegija ir Lichtenšteinas). Paraiškas galima teikti iki 2019 m. balandžio 7 d. Konkurso el. paraišką rasite čia: prisijungimas el.paraiškos pildymui


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums