PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Pirmas Lietuvos elektroninis nelengvatinės prekių kilmės sertifikatas išduotas Šiauliuose!
2020 06 05

Baigiantis darbingai savaitei norime pasidžiaugti, kad Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai išdavė pirmąjį elektroninį prekių kilmės sertifikatą Lietuvoje. Naujovę išbandė UAB „Baltic champs“.

Įmonė pateikė dokumentus ir gavo sertifikatą nuotoliniu būdu, neatvykdami į rūmus.

 

 Kviečiame ir kitas įmones taupyti savo laiką ir jungtis prie elektroninės sertifikatų išdavimo sistemos. (smulkesnė informacija susidomėjusiems +370 620 34234 Rasa Kripaitienė)

 

 Primename, kad naudojantis sistema trumpėja dokumentų išdavimo laikas, dokumentai patvirtinami nuotoliniu būdu. Įmonės gali greitai nukopijuoti, redaguoti ir iš naujo pateikti dokumentus ankstesnių sertifikatų pagrindu. Patogi vartotojams sistema informuoja eksportuojančią įmonę apie visus veiksmus formuojant ir išduodant jų užsakytus prekių kilmės sertifikatus. Turėdama elektroninį prekių kilmės sertifikatą, atitinkamos šalies muitinė, kita institucija ar Jūsų klientas, gali internetinėje sistemoje patikrinti, ar tikrai buvo išduotas konkretus prekių kilmės sertifikatas. Elektroninius prekių kilmės sertifikatus priima daugelis šalių visame pasaulyje.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums