Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Prezidentūroje aptartos profesinio mokymo aktualijos
2017 10 23

Vienas iš prekybos, pramonės ir amatų rūmų uždavinių – geresnis darbo rinkos poreikių tenkinimas, todėl spalio 20 d.  Prekybos pramonės ir amatų rūmų 8 atstovų grupė (Kauno PPAR Generalinė direktorė Olga Grigienė ir Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė Aušra Giedrienė, Šiaulių PPAR Generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir Profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė, Panevėžio PPAR Generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Profesinio rengimo skyriaus vadovė Ginta Česevičienė, Vilniaus PPAR Kompetencijų plėtros skyriaus vadovė Rima Valiukevičienė ir Lietuvos PPAR asociacijos vyriausias patarėjas verslo vystymo klausimais Romas Gėgžnas) susitiko su Lietuvos respublikos prezidentės patarėja Saule Mačiukaite – Žviniene ir Tomu Marozu.

Susitikimo metu aptartas Profesinio mokymo įstatymo Nr. VIII-450 pakeitimo įstatymo projektas:

  • diskutuota, kas yra socialinis partneris,
  • kalbėta apie profesinių mokyklų valdymą ir finansavimą,
  • kompetencijų vertinimo akredituotas institucijas ir vertinimo kokybę bei kainą,
  • pameistrystę bei jos įgyvendinimą, galimus tarpininkus šiame procese,
  • aiškintasi, kas yra pirminis ir tęstinis mokymas.

Kalbėta apie profesinį mokymą, pirminių praktinių įgūdžių ugdymą mokymo institucijose ir jų užtvirtinimą įmonėje. Aptarta planuojamo priėmimo į profesinio mokymo institucijas nauja tvarka.
Sutarta toliau bendradarbiauti bei teikti pasiūlymus rengiamai pameistrystės tvarkai ir kt.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums