PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Pristatykite save ir savo verslą Rūmų bendruomenei
2020 02 05

2011 metų gruodį pirmą kartą pakvietėme Rūmų bendruomenę pristatyti save ir savo verslą tampant „Mėnesio nariu“. Per aštuonerius metus šioje pozicijoje pristatėme 36 įmones, įstaigas, švietimo institucijas. Tokios gausios ir susitelkusios verslo bendruomenės, kokią Rūmuose matome šiandien, dar niekada nebuvo. Džiaugiamės ir didžiuojamės kiekvienu Rūmų nariu ir norime ta emocija dalintis viešai ir garsiai. Rūmų bendruomenei užaugus iki 237 narių,  atsisakome „Mėnesio nario“ pozicijos, nes norint apie kiekvieną iš Jūsų papasakoti, mums prireiktų net 19 metų. Todėl „Mėnesio narį“ keičiame į individualius įmonių pristatymus. Bent 2-4 kartus per mėnesį norėtume daugiau papasakoti apie Šiaulių ir Telšių regiono verslą, pasidalinti jų gerąja patirtimi, sėkmės istorijomis, svarbiais įvykiais, sukaktimis ir pan. 

Kviečiame Jus atsiliepti į mūsų pasiūlymą ir papasakoti apie atstovaujamą įmonę, jos veiklą, pasiekimus, svarbias progas Rūmų bendruomenei, Šiaulių PPAR Facebook, LinkedIn, Instagram paskyrų sekėjams, Rūmų naujenlaiškio prenumeratoriams. Norintys tai padaryti susisiekite su Rasa Reizgevičiene, Narystės plėtros ir komunikacijos skyriaus vadove el. paštu: rasa.reizgeviciene@chambers.lt arba tel. 862034221.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums