Europos Komisija patikslino ketvirtos produktų kategorijos (lakštai, padengti arba apvilkti metalu) importo kvotas atskiroms valstybėms. Komisijos reglamentas (ES) 2021/1091: Lietuvių kalba https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32021R1091&from=LT

Rekomendacijos dėl COVID-19
2020 09 24

Padaugėjus COVID-19 infekcijos atvejų Šiaulių mieste ir rajone, kartojame prieš mėnesį pasidalintą informaciją. Primename, kad negalima pamiršti išliekančios rizikos užsikrėsti ir/ar užkrėsti kitus. Dėl šios priežasties verslas privalo taikyti visas įmanomas priemones, siekiant apsaugoti dirbančiųjų sveikatą ir apsaugoti nuo galimo COVID -19 ligos išplitimo.

Prevencinės priemonės taikomos priklausomai nuo darbo pobūdžio ar vietos (laukas, uždaros patalpos). Papildomos sąlygos darbuotojų saugai užtikrinti: geras patalpų vėdinimas, liečiamų paviršių valymas ir dezinfekcija, tinkama rankų higiena, aprūpinimas asmens apsaugos priemonėmis, sumažintas kontaktų skaičius ir kontakto trukmė, atstumo tarp darbuotojų laikymasis (2 metrų), bendrų susibūrimų vengimas, pagal galimybes organizuoti darbą nuotoliniu būdu, darbuotojų sveikatos būklės stebėjimas (temperatūros matavimas darbo/ ne darbo laiku). Pažymėtina, kad asmenys, kuriems pasireiškė ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymiai, turi nedelsiant nutraukti veiklą / likti namuose, nevykti į darbą.

Siekiant kuo anksčiau išaiškinti užsikrėtimo COVID-19liga atvejį įmonėje bei išvengti infekcijos išplitimo, rekomenduojama darbdaviams, sužinojus iš darbuotojų apie užsikrėtimo atvejį, informuoti ir ŠPPAR el. p.: siauliai@chambers.lt, kad galėtumėme operatyviau informuoti Rūmų bendruomenę apie infekcijos židinius. Pagal administracinę teritoriją privalote informuoti NVSC Šiaulių arba NVSC Telšių departamentą. ( tel. Šiauliuose 8 41 596377, 525475; Telšiuose8 44447276).

 

Rekomenduojame

 

  • Sudaryti Ekstremalių situacijų valdymo grupę  ar paskirti atsakingą asmenį, kurie būtų  įgalioti sekti informaciją (http://koronastop.lrv.lt/#naujienos  ir kt.) , kontroliuoti situaciją ir operatyviai priimti sprendimus.
  • Pasitvirtinti COVID -19 prevencinių priemonių ir veiksmų, patvirtinus užsikrėtimo virusu atvejį įmonėje planą bei darbo taisykles ekstremalios situacijos laikotarpiu, atsižvelgiant į rekomendacijas dėl darbo organizavimo, higienos ir elgesio bendro naudojimo patalpose. VDI rekomendacijos 

 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums