PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Renginyje Šiaulių rajono verslininkams įteikti ŠPPAR apdovanojimai
2017 12 12

2017 gruodžio 11 dieną su Šiaulių rajono savivaldybe ir Šiaulių rajono verslininkų asociacija organizavo konferenciją "Auginkime savo verslą drauge. Verslo plėtros galimybės". Išklausyti   informatyvūs pranešimai verslininkystės, verslumo, paramos verslui, pasirengimo eksportui, Rūmų kaip verslo partnerio  vaidmens klausimais. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė Darbo žvaigždės medalius Šiaulių rajono įmonių atstovams.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas „Darbo žvaigždės medalis“ steigiamas siekiant juo pagerbti ir pažymėti profesijos lyderius, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi.

Apdovanojimus įteikė ŠPPAR prezidentas Vidmantas Japertas ir tarybos narys Žydrūnas Grinius.

Nominantai:

Valdimaras Sekreckas– UAB „Labnora“ direktorius, už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, išlaikantsenąsias konditerijos gaminimo tradicijas, garsinant Kuršėnų miestą. Aukšti asmenines atsakomybes reikalavimai ir žinios padėjo 25  metus vystyti    ir plėsti įmones veiklą. Ilgametis bendruomenės organizuojamų renginių dalyvis ir rėmėjas.

AleksandrasTrubnikovas - UAB „Hidralteka“ tekintojas, už ilgametį darbą, profesionalumą, lojalumą įmonei.

Algimantas Kundrotas– Kuršėnų miškų urėdijos urėdas, indėlis atkuriant ir puoselėjant Kuršėnų krašto miškus.

Stasys Pališkis –Šiaulių miškų urėdijos urėdas. Miškų urėdas Stasys Pališkis per 32 vadovavimo miškų urėdijai metus subūrė profesionalių savarankiškų darbuotojų komandą. Jo vadovavimo metu įmonė pasiekė puikių veiklos ir finansinių rezultatų. Įmonėje įdiegta daug pažangių technologijų, sudarytos puikios darbo sąlygos visiems darbuotojams. Vadovaujant miškų urėdui Stasiui Pališkiui išplėstas ir sutvarkytas miško kelių tinklas, kasmet įveisiama apie 10 ha naujų miškų, atkuriama apie 400 ha kirtaviečių, įrengtas modernus medelynas, kuris pripažintas vienu geriausių Lietuvoje. Stasio Pališkio iniciatyva renovuotos girininkijos, sutvarkyta jų aplinka, kuri džiugina ne tik darbuotojus, bet ir vietinius gyventojus. Miškų urėdo dėka 2002 metais pradėta Kalėdinių šakų dalinimo akcija, kuri jau vykdoma visoje Lietuvoje.  

                         


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums