Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

SVEIKINAME NAUJUS RŪMŲ NARIUS
2019 01 29

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos ataskaitinius metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 35 įmonės! 

2019-01-28 Rūmų Taryba buvo vieninga - nutarta priimti į Rūmus naujus narius: žemės ūkio mašinų atsarginių dalių ir serviso paslaugų tiekimo įmonę UAB “AGRORATAS”, tarptautinių krovinių pervežimų įmonę UAB “ADERITA”, tekstilės gamybos įmonę UAB “AROKADĖ”, statybos paslaugų įmones UAB “ELITUS” ir UAB “NORMAIDA”, projektavimo paslaugų įmones UAB “ARCHITEKTŪRA IR KONSTRUKCIJOS” ir UAB “TERMOINŽINERIJA”, akmens apdirbimo įmonę UAB “ŽEMAITIJOS PAMINKLAI”, naftos produktų didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonę UAB “PRIE LUKSTO”, baldų gamybos įmonę UAB "ZAKA".

Įmonių atstovus norinčius susipažinti su naujais nariais, pasveikinti tapus Rūmų nariu, pasikeisti kontaktais vasario 1 d. 9.00 val. kviečiame jungtis rytinei kavai Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vilniaus g. 88, Šiauliai.

 Daugiau informacijos apie Rūmų narius: https://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti šiais kontaktais: Daiva Jonuškienė el.paštas: daiva.jonuskiene@chambers.lt tel. 8-41 525504.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 228 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums