Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Siaučiant pasaulinei pandemijai siekiame didesnės paramos verslui
2020 10 12

Didėjant nuo koronaviruso nukentėjusių įmonių skaičiui, Eurochambres (Europos Rūmai) imasi veiksmų, kad verslą pasiektų didesnė pagalba. Siekiama, kad Europos Komisija padidintų de minimis pagalbą nuo dabartinės didžiausios 200 tūkst. € sumos iki 500 tūkst. €.  Tai turėtų suteikti veiksmingą paramą šimtams tūkstančių įmonių.  

Laikomasi griežtos pozicijos dėl atvykimo ir išvykimo taisyklių ES šalyse suvienodinimo. Neaiškios ir nesuprantamos taisyklės dažnai grindžiamos savivale, o ne ekspertine patirtimi. Verslui tai kainuoja papildomą sumaištį. Eurochambres prezidentas Christoph Leitl primena, kad Europos įmonės vis dar tikisi subalansuoto ES ir JK prekybos susitarimo (dėl BREXIT). Būtina skaidri ir taisyklėmis pagrįsta prekybos sistema, kad mūsų verslas galėtų pasinaudoti vis dar egzistuojančiomis didelėmis prekybos, paslaugų ir investicijų galimybėmis.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums