PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Stockholm Furniture & Light 2019” Stokholme, Švedijoje
2019 02 07

2019 m. vasario 5 – 7 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Stockholm Furniture & Light 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankosi Lietuvos ambasadoje Švedijos Karalystėje, dalyvauja susitikime-diskusijoje su komercijos atašė Švedijos Karalystėje Justinu Pagiriu, lankant parodą taip pat dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių ir Telšių regionų tarp kurių yra  Rojaus baldai, Grafų baldai, Idėjų alėja, LBI, Zaka, GBF sofa, Vija idėja, Architektum, Urtnojus ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – naujos ir inovatyvios idėjos, naujų klientai, naujos partnerystės, didesnis įmonių konkurencingumas, būdai ir priemonės, padėsiančios persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektus “Kultūrinių ir kūrybinių industrijų sektoriaus įmonių eksporto skatinimas Šiaulių regione” pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, kurių metu lietuvišką produkciją gaminančios ir paslaugas teikiančios įmonės dalyvaus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams.

  

Šiaulių PPAR organizuojamų verslo misijųkalendorių rasite renginių kalendoriuje: http://www.rumai.lt/Paslaugos/Renginiai


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums