Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Šiaulių pramonininkų asociacija laikosi vieningos nuomonės dėl mokesčių lengvatų Šiauli
2017 09 14

Siekiant pritraukti investicijas Šiaulių mieste, Šiaulių miesto savivaldybės sudaryta darbo grupė parengė Mokesčių lengvatų taikymo juridiniams asmenims projektą. Šioje darbo grupėje dalyvavo  ir teikė siūlymus Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Šiaulių pramonininkų asociacijos atstovai. Aiškiai išreiškėme savo poziciją, kad Šiaulių miestui labai svarbu taikyti mokestines lengvatas už verslo daromas investicijas. Tai paskatintų miesto ekonominę plėtrą, gerai apmokamų darbo vietų kūrimą ir įmonių konkurencingumo didinimą.

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų ir Šiaulių pramonininkų asociacijos pozicija yra rekomenduoti Šiaulių miesto savivaldybės tarybai priimti sprendimą neatidėliojant. Siūlome įvertinti mūsų teiktas pastabas ir pateikti projektą tvirtinimui. Taip pat siūlome savivaldybės administracijai paruošti ir pateikti verslo bendruomenei siūlomų lengvatų suprantamą ir kuo paprastesnį taikymo "mechanizmą".

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Šiaulių pramonininkų asociacijos raštas Šiaulių miesto savivaldybei: 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums