Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Baltarusijoje atstovavo LPPARA
2017 06 13

Birželio 7-9 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas kaip Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vice prezidentas dalyvavo Centrinės Europos Iniciatyvos (CEI) šalių prekybos ir pramonės rūmų vyriausiųjų vadovų susitikime bei Ministrų konferencijoje Minske (Baltarusija). 

CEI šalių prekybos ir pramonės vyriausiųjų vadovų susitikime bei Ministrų konferencijoje „Platesni ryšiai CEI regione: tiltai tarp Europos ir Azijos“ buvo supažindinta su Baltarusijos ekonomika, pristatytas investicinis potencialas, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Bendradarbiavimą su CEI šalių rūmais pristatė ir Tarptautinės prekybos Šilko kelio rūmai, kurių nariais yra ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.

Rūmuose galima susipažinti su spaudiniais apie Baltarusiją: eksportuotojų katalogu, Baltarusijos kaip ekonominio partnerio pristatomuoju leidiniu. Susidomėjusius prašome kreiptis į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų užsienio ryšių ir verslo plėtros skyrių.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums