Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento kreipimasis į verslo bendruomenę
2020 02 07

Gerbiami kolegos,
2020 metai Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenei ypatingi metai. Šiemet baigsiu savo kadenciją ir perduosiu atstovavimo verslui vairą naujam Rūmų Prezidentui.

Visų pirma noriu visiems jums padėkoti už 20 pasitikėjimo metų, už palaikymą, idėjas ir bendrystę. Džiugu, kad dirbdami, vieningai laikėmės idėjos, kad tik veikdami kartu, tik bendradarbiaujant galime padaryti daugiau. Nuoširdžiai tikiuosi, kad per visą šį laiką man pavyko tinkamai ginti ir atstovauti Šiaulių ir Telšių verslo bendruomenes, sukurti tvarų ir stiprų įmonių bendradarbystės tinklą. Tokios gausios, sutelktos, aktyvios verslo bendruomenės, kurią Rūmai vienija šiandien, dar niekada nebuvo. Tas rezultatas ir sėkmė, kurią turime šiandien tikrai ne pabaiga ir ne mūsų galimybių riba. Noriu ir linkiu, kad tai būtų naujas startas į dar didesnį profesionalumą.

Rūmai, dėka Jūsų yra „gyvybiškiausia“ verslo bendruomenė regione ir bus tokia tol, kol augs ir vystysis. Ta dinamiška ir dažnai neapibrėžta aplinka kurioje augame reikalauja pokyčių ir naujo požiūrio iš visų mūsų kartu ir kiekvieno atskirai. Noriu pakviesti Jus būti neabejingais ir aktyviais, teikiant naujo Rūmų prezidento ir Tarybos narių kandidatūras ir atsakingai dalyvaujant jų rinkimuose, nes visi kartu mes galime daugiau.

Pagarbiai,
Vidmantas Japertas
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums