PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento kvietimu vyko Rūmų ir Šiaulių miesto savivaldybės vadovų pasitarimas.
2020 04 30

Aptarta verslo padėtis po visuotino karantino įvedimo. 

Diskusijoje dalyvavo ŠPPAR prezidentas Vytis Lembutis, viceprezidentai Stanislovas Grušas, Jurgita Navikienė, Žilvinas Dubosas, tarybos narys Rolandas Gabrielaitis, generalinis direktorius Alfredas Jonuška, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis, vicemerai Domas Griškevičius ir Egidijus Elijošius, Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėjas Egidijus Urba.

 

 Vyko diskusija dėl Šiaulių miesto savivaldybės pagalbos verslui priemonių plano prisidėjimui prie COVID-19 pasekmių švelninimo rengiamo projekto. Sutarta suderinti verslo ir savivaldybės pozicijas dėl priemonių. Tikslas – priimti tarybos sprendimą,kuris būtų suprantamas ir įgyvendinamas, priemonės būtų veiksmingos. Sutarta,kad Rūmai pateiks pasiūlymus ir rekomendacijas.

Džiugu, kad savivaldybė atsiliepė į 2020 balandžio 8 dienos Rūmų kvietimą:

„Kviečiame savivaldybės Merą, Tarybą prisidėti prie visuotinės iniciatyvos ir aptarti galimybes prisidėti prie verslo ir bendruomenės problemų sprendimo. Bendromis pastangomis galėtume išsaugoti maksimalų dirbančiųjų skaičių įmonėse. Prašome įvertinti ir pasiūlyti verslui nekilnojamo turto, žemės ir žemės nuomos mokesčio sumažinimo (atleidimo) ar mokėjimo atidėjimo galimybę.Siūlome karantino laikotarpiu atleisti nuo nuomos mokesčio už savivaldybės nuomojamas patalpas, nuo rinkliavos įrengti išorinę reklamą (prarado rinkodarinę prasmę). Taip pat kviečiame peržiūrėti turimas ir naudojamas SVV rėmimo fondo priemones ir jį panaudoti COVID-19 padarinių verslui sušvelninimui“. 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums