Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų specialistai dalyvavo bendradarbiavimo plėtojimo projektinėje veikloje Portugalijoje.
2017 10 19

2017 m. spalio 1-7 dienomis Rūmų profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė kartu su VšĮ Telšių regioninio profesinio centro, Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus atstovais dalyvavo mobilumo veikloje Portugalijoje.

Pagal numatytą projekto programą susipažinta su priimančiąja organizacija, jos vykdoma veikla, lankytasi Bosch , Auto Flora,  Americo Car Shop automobilių servise. Jie įsikūrę Moitos, Samouco miestuose. Didelis dėmesys skiriamas  automobilių  kėbulo remontui, dažymui, elektromobiliams. Escola Profissional de Setubal profesinio rengimo centre apžiūrėta teorinio ir profesinio mokymo bazė, praktinio mokymo darbo vietos, stebėtos teorinės ir praktinės pamokos. Diskutuota apie Portugalijos švietimo sistemą, profesinio mokymo ypatumus, pameistrystės mokymo programų vykdymą.

Stažuotė Portugalijoje suteikė puikią galimybę užmegzti ir stiprinti glaudų bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Portugalijos mokymo institucijų, siekiant dalintis bendradarbiavimo patirtimi.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

     

           

    

    

                       


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums