PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentui Stanislovui Grušui suteiktas Šiaulių miesto garbės piliečio vardas
2018 09 10

Stanislovo Grušo kandidatūrą Šiaulių miesto garbės piliečio vardui teikė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Šiaulių pramoninkų asociacija. Stanislovas Grušas – AB Neaustinių medžiagų fabriko vadovas, mecenatas ir Chaimo Frenkelio vilos rožyno įkūrėjas. Verslo istoriją pradėjęs nuo AB „Neaustinių medžiagų fabrikas“ šiandien Stanislovas Grušas yra tapęs didžiausiu darbdaviu ne tik Šiaulių mieste, bet ir visoje Šiaulių apskrityje. Net dvejose dešimtyse „Neaustinių medžiagų fabriko“ grupės įmonių verslininkas yra sukūręs daugiau nei du tūkstančius darbo vietų.

Rūmų viceprezidentas regiono verslo rekomenduotas Šiaulių miesto garbės piliečio nominacijai ir dėl aktyvios visuomeninės, Šiaulių miestui gerovę kuriančios veiklos. Verslininkas, „NMF“ įmonių grupės vadovas nuolat palaiko, finansiškai remia įvairias iniciatyvas,  yra nuolatinis Šiaulių miesto švenčių ir renginių mecenatas. 2018 metais Stanislovo Grušo iniciatyva ir finansinės paramos dėka įgyvendinamas ne tik šiauliečių, bet daugumos Lietuvos gyventojų simpatijų sulaukęs projektas – „Tūkstančio rožių rožynas“ Ch. Frenkelio viloje Šiauliuose.
Andriaus Lamausko nuotr. Daugiau informacijos skaitykite: https://www.etaplius.lt/tradicija-per-mero-padekos-vakara-i…

  


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums