Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą January Furniture Show 2019, Birmingeme, UK
2019 01 22

2019 m. sausio 20 – 22 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą January Furniture Show 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamaisįmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių regiono tarp kurių yra Rojaus baldai, Grafų baldai, Idėjų alėja, Joras, LBI, Vibaltpega, Zaka, GBF sofa, Vija idėja ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes, didinti įmonių konkurencingumą, ieškoti būdų persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektus “Kultūrinių ir kūrybinių industrijų sektoriaus įmonių eksporto skatinimas Šiaulių regione”, „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“, kurių metu lietuvišką produkciją gaminančios ir paslaugas teikiančios įmonės dalyvaus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams. 

ŠiauliųPPAR organizuojamų verslo misijų kalendorių rasite renginių kalendoriuje: http://www.rumai.lt/Paslaugos/Renginiai


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 228 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums