Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą “Spoga+Gafa” Kelne, Vokietijoje
2019 09 05

2019 m. rugsėjo 2 - 4 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Spoga+Gafa 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankant parodą dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių ir Telšių regionų tarp kurių yra Architektum, Vija idėja, LBI, Rojaus baldai, S. Remeikos dizaino studija, Architektų gildija  ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – naujos ir inovatyvios idėjos, nauji klientai, naujos partnerystės, didesnis įmonių konkurencingumas, būdai ir priemonės, padėsiančios persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektus “Kultūrinių ir kūrybinių industrijų sektoriaus įmonių eksporto skatinimas Šiaulių regione” pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, kurių metu lietuvišką produkciją gaminančios ir paslaugas teikiančios įmonės dalyvaus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams.    


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums