Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Šiauliuose lankėsi Ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis
2020 08 31

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis, viceministro lankymosi Šiaulių oro uoste, LEZ teritorijoje ir kitų susitikimų metu, turėjo puikią progą aptarti verslo situaciją Šiaulių mieste bei oro uosto išskirtinį indėlį į regiono ekonomikos perspektyvą.  

 Vėliau ŠPPAR prezidentas kartu su Šiaulių miesto meru Artūras Visockas atlydėjo viceministrą į UAB “Bodesa” į susitikimą su įmonės bei kitais Šiaulių miesto verslo atstovais. Jame dalyvavo ŠPPAR viceprezidentas Stanislovas Grušas, UAB “Bodesa” prezidentas Rolandas Gabrielaitis ir įmonės vadovai, UAB „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“ direktorius Arturas Klangauskas, UAB „DIAB“ direktorius Marius Balvočius ir ŠPPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška

Vyko diskusija dėl verslo planų plėtojimo, pažangių ekonominių sprendimų bei inovacijų taikymo Šiaulių miesto įmonėse. Labai svarbu pramonės įmonių skaitmeninimas ir tokiu būdu konkurencingumo palaikymas. Verslo atstovai išsakė norą, kad Lietuvoje veiktų ir būtų aiški regioninė politika, suteikianti lygias galimybes investavimui regionuose. Taip pat pasidalinta įžvalgomis dėl COVID-19 pandemijos poveikio, būtinų veiksmingų priemonių taikymo.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija:
https://www.siauliai.lt/index.php?1347537009


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums