Startuoja projektas „Best Agers Lighthouses“
2013 02 04

2013 m. Sausio 23-25 dienomis Šiaulių PPAR atstovai dalyvavo projekto „Best Agers Lighthouses“ pirmąjame partnerių susitikime. Šis projektas tai anksčiau vykusio Baltijos jūros regiono 2007-2013 programos projekto „Best Agers“ tęsinys, kuris baigėsi praeitų metų gruodžio mėn.

Projekto pratęsimas, vadinamas „Best Agers Lighthouses" Baltijos jūros regiono programos buvo patvirtintas 2012 lapkričio mėn. ir leis dar dvejus metus vykdyti darbus vyresnio amžiaus žmonių užimtumo srityje.

"Best Agers Lighthouses" projekto pagrindinis dėmesys skiriamas amžiaus valdymo metodų diegimui Baltijos jūros regiono įmonėse ir įstaigose. Projekto siekis yra parodyti, kad strateginis žmogiškųjų išteklių planavimas atsižvelgiant į darbo jėgos senėjimą ir trūkumą yra naudingas darbdaviui.

Aštuoni praėjusio projekto „Best Agers“ ir keturi nauji partneriai iš Vokietijos, Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Suomijos ir Švedijos vykdys šio projekto veiklas iki 2014 metų galo.

Išsamesnė informacija apie projektą: http://www.best-agers-project.eu/Portals/18/Activities/Lighthouses/Best%20Agers_Lighthouses%20in%20a%20Nutshell.pdf

  


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums