Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Sveikiname naujus Rūmų narius!
2020 06 25

Birželio 19 prie Rūmų bendruomenės prisijungė 4 įmonės: Šiauliai plius, VšĮ ( Etaplius regioninių naujienų platforma - portalas www.etaplius.lt ); UAB "Vandoras" (šilumos siurbliai, oro kondicionieriai ir jų montavimas, šildymo ir vandentiekio sistemos); Ekoenergas UAB (energetika, saulės elektrinės, alternatyvi energija); Autogema UAB / Mikroautobusų, Komercinio transporto įrengimas ir gamyba (komercinio transporto gamyba)

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! 

Daugiau informacijos apie Rūmų narius rasite : http://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!
Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su vyr. specialiste Daiva Jonuškiene el. paštu daiva.jonuskiene@chambers.lt   arba tel. 8 41 525504.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums