Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Sveikiname naujus Rūmų narius!
2020 08 12

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Rugpjūčio pradžioje prie Rūmų bendruomenės prisijungė 2 įmonės: Kontėna, UAB (Maisto produktų gamyba. Šakočiai, gira, kastinys, obuolių morkų saldainiai, konditerija. Mažmeninė, didmeninė prekyba. Šakočių kepimo, kastinio sukimo edukacinės programos); UAB Informacinės sistemos ir technologijos (Informacinių technologijų produktų ir infrastruktūros pardavimas ir priežiūra, visos duomenų centro paslaugos, serveriai, svetainių talpinimas).

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!
Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su vyr. specialiste Daiva Jonuškienė el. paštu daiva.jonuskiene@chambers.lt arba tel. 8 41 525504.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums