Sveikiname naujus Rūmų narius!
2021 02 19

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Vasario 12 d. prie Rūmų bendruomenės prisijungė šios įmonės:

UAB „Lipka“ -  cheminis rūbų valymas, skalbimas.

UAB „Sopka“ - minkštų baldų gamyba, didmeninė,mažmeninė prekyba.

UAB „Regila“ - langų uždengimai, roletai, žaliuzės,užuolaidos, romanetės.

UAB „Darbo specialistai“ - darbų saugos, gaisrinės saugos konsultavimo ir atstovavimo paslaugos. Formalių, neformalių mokymų organziavimas. Darbo vietų profesinės rizikos vertinimas. 

Jurgitos Kanapkienės Ind. veikla - šviestuvų gamyba. 

UAB „Alonzas“ - gerbūvio darbai - trinkelių, klinkerio, akmens klojimas. Tvorų statymas. Vamzdynų po žeme klojimas, sklypų formavimas, vejos sodinimas.

UAB „Ratuota prekyba“ -  automobilių, autobusų ir priekabų nuoma, didmeninė ir mažmeninė prekyba padangomis, padangų montavimas, kondicionierių pildymas.

UAB „Statūnas“ - gyvenamųjų namų, kvartalų statyba, darbas užsienyje, patalpų nuoma, paslaugos Plungės veiklos centre. 

UAB „Šiaulių praktikos“ prekyba - prekyba krovinių kėlimo ir tvirtinimo priemonėmis, darbų saugos priemonės, grandininių stropų gamyba, remontas, patalpų nuoma.

UAB “Resto LT” - įmonė teikia gamybinių - pramoninių patalpų valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Plovimai atliekami pastato viduje ir išorėje. Galimas įrenginių valymas, atnaujinimas. Taip pat įmonė užsiima fasadų, stogų, grindinio ir betono paviršių plovimu, smėliavimu ir dažymu. 

UAB “Miškų tarnyba”– įmonė apima beveik visas miškininkystės sritis, perka miškus su žeme ar išsikirtimui. Atlieka miško kirtimo ir medienos ištraukimo, bei pervežimo paslaugas. Prekiauja žaliavine mediena.

UAB “Muiteksa” - muitinės tarpininkų veikla. 

UAB “Percunosolis”- verslo konsultacijos paslaugų sektoriuje. Daržovių ir vaisių prekyba, nekilnojamo turto pardavimas bei nuoma. 

UAB “SPD armada” -įmonė teikia aukštos kokybės statybos paslaugas, vadovaujasi lankstumo beisąžiningos konkurencijos principais. 

MB “Debt Legal” -skolų išieškojimas, skolų pirkimas, teisminio proceso finansavimas, skolų administravimas ir prevencija.

UAB “Soro service”-automobilių servisas teikiantis plataus profilio paslaugas, taip pat DPF/SCR/KAT/FAP filtrų valymo paslaugą. 

Džiaugiamės, kad Šiaulių PPAR nariai, kurie “matavosi” narystę ir iki šiol buvo asocijuoti nariai, nuo šiol jie yra pilnaverčiai Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

MB “Skruzdis” - skruzdžių fermų gamyba, jų ir įvairių skruzdžių rūšių pardavimas, konsultavimas skruzdžių priežiūros ir auginimo klausimais. Mokomieji seminarai, paskaitos. 

MB “Veksita” - komutacinių tinklų administravimas ir diegimas. Tai įmonė, kuri gali išanalizuoti jūsų kompiuterinį, laidinį ir bevielį tinklą, atlikti patobulinimus, pertvarkymus ir pilnai įrengti naują infrastruktūrą. Taip pat siūlo tinklo stebėjimo paslaugas, užtikrintam veikimo tęstinumui.

Martyno Bujausko individuali veikla - teikia virtualios realybės pramogas. Taip pat, siūlomos virtualios realybės turinio kūrimo bei multimedijos paslaugos tiek fiziniams,tiek juridiniams asmenims.

 Jaunos įmonės, kurios tapo asocijuotais Rūmų nariais:      

UAB „Buhalteriniai ir juridiniai sprendimai“ - juridinės paslaugos, įmonių steigimas, akcijų pardavimas. Įmonių pardavimo konsultavimas. Mokesčių ir verslo konsultavimas, buhalterinės apskaitos paslaugos, muitinės tarpininko paslaugos.

UAB „Bodesos langai“ -  langų ir aliuminio konstrukcijų gamyba irmontavimas. 

Ugnės Petraitės įnd. veikla - kupolo palapinės nuomašventėms, laisvalaikiui. Sulankstomų stalų, kėdžių, indų, dekoracijų nuoma.

MB „Pasaulio stogas“ - tentų gamyba priekaboms, puspriekabėms, pramonei, privačiam sektoriui.

Oksanos Šukienės ind. veikla - nekilnojamo turto agentūra "Pirma pamatai" Tarpininkavimas perkant, parduodant, nuomojant NT. Investavimas į NT ir jo vystymas.

 

Daugiau informacijos apie Rūmų narius rasite :https://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su Inga Medžidoviene el. paštu siauliai@chambers.lt arba tel.8-41525504.

Telšių regione, Jolanta Norvaišienė el. paštu jolanta.norvaisiene@chambers.lt arba tel. +370 695 56 248


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums