Sveikiname naujus Rūmų narius!
2021 10 07

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje.Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Spalio 1 d.prie Rūmų bendruomenės prisijungė šios įmonės:

UAB„Andrestas“ - traktorių, sunkvežimių, automobilių,sunkiasvorės technikos remontas. Teleskopinio krautuvo, traktoriaus, kemperio, tralo nuoma. (Į FB paskyrą)

IĮ "Aštuoni" - apgyvendinimo paslaugos (www.astuoni.lt)

UAB„Retiva“darbuotojų paieška, darbuotojų atranka, nuomalaikino įdarbinimo srityje. (https://retiva.lt/)

UADBB „Jūsų patarėjas“- draudimo brokerių veikla. Gyvybės, ne gyvybės, pensinių fondų, pasėlių draudimai. Kibernetinių rizikų bei visi finansiniai draudimo produktai. (www.jusupatarejas.lt)

UAB „Programa statybai“- tai patogus įrankis,apjungiantis visas reikalingas statybos verslui ir klientui paslaugas vienojevietoje. (www.programastatybai.lt)

Individuali veikla „BBQ meistrai“profesionalių kepėjųkomanda visada yra pasiruošusi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas visojeLietuvoje bet kokios šventės ar renginio metu. Maisto tiekimas iš ankstosuderinus svarbiausias detales. (Į FB paskyrą)

Taip pat sveikiname jauną įmonę tapusią asocijuotu Rūmų nariu.      

MB “Apidomis”– socialinis verslas orientuotas į platų nekilnojamojo turto Paslaugų spektrą: tarpininkavimą ir konsultavimą perkant, parduodant, nuomojant NT, konsultavimas dėl NT investicijų,pagalba sprendžiant įvairias teisines, su NT susijusias problemas.

Daugiau informacijos apie Rūmų narius rasite :https://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su Inga Medžidoviene el. paštu siauliai@sccic.lt arba tel.8-41525504.

Telšių regione, Jolanta Norvaišienė el. paštu jolanta.norvaisiene@sccic.lt arba tel. +370 695 56 248


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums