PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Sveikiname naujus Rūmų narius!
2019 04 09

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 42 įmonės! 

2019-04-08 Rūmų Taryba buvo vieninga - nutarta priimti į Rūmus naujus narius: statybos paslaugų įmones UAB "SKAIDORA", UAB "LAINER", UAB "GINSTATA", UAB "TELŠIŲ KELIAI", UAB "ELEKTROSITA", didmeninės prekybos darbo įranga įmonę UAB "TELONIJA", nepriklausomą šilumos energijos gamintoją UAB "ŽEMAITIJOS ENERGIJA", gamybos įmones UAB "LASEGRA", UAB "ALFESTAS", UAB "LZ TECHNIKA", prekybos įmones UAB "ALFESTUS", UAB "A. ARVYS IR KO", UAB "ŠMATAS". 

Daugiau informacijos apie Rūmų narius: https://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti šiais kontaktais: Daiva Jonuškienė el.paštas: daiva.jonuskiene@chambers.lt tel. 8-41 525504.

 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums