Sveikiname naujus Rūmų narius!
2020 02 04

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!  

2019 m. pabaigoje - 2020 m. pradžioje prie Rūmų bendruomenės prisijungė 11 Šiaulių, Telšių ir Vilniaus regiono įmonių: UAB „Televizijos ir ryšio sistemos“, projektuojanti ir gaminanti specializuotas mobilias, televizines radijo ryšio stotis, vaizdo, kino, garso, apšvietimo, telekomunikacines, informacines, konferencines sistemas; UAB „Lamata“, vykdanti mažmeninę prekybą tekstilės gaminiais; UAB „Armetlina“, elektrotechninio profilio gamybos įmonė, projektuojanti ir gaminanti vidutinės ir žemos įtampos elektros įrenginius, jų metalo konstrukcijas; UAB „Ventmatika“, vystanti ir gaminanti kanalinius oro šildytuvus, valdiklius bei kitus komponentus vėdinimo įrenginiams ir jų sistemoms; UAB „A. Mikelskio“, gaminanti sagas ir kitus gaminius iš natūralių medžiagų: elnių, briedžių ragų, galvijų kaulų, ragų, vaismedžių ir kt.; UAB „Alvindus“, gaminanti aliuminio konstrukcijas; UAB „Vakarų titanas“ – statybos paslaugų įmonė; 

Sveikiname jaunas įmones (MB „Veksita“, EgidijausRalio IĮ "UNOHUB", MB “Skruzdis“, Martyno Bujausko IĮ), pirmąsias atsiliepusias į Rūmų kvietimą "pasimatuoti narystę" ir tapusias asocijuotais Rūmų nariais.      

Daugiau informacijos apie Rūmų narius rasite: https://www.rumai.lt/Naryste/Nariai

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su vyr. specialsite Daiva Jonuškiene el.paštu daiva.jonuskiene@chambers.lt  arba tel. 8-41 525504.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums