Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje ir kituose Šiauliai SMART renginiuose

Telšių filialo renginys
2020 06 22

Dar vienas draugiškas susitikimas įvyko 2020 m. birželio 20 d. Telšiuose, Getautės žvyro karjere. ŠPPAR Telšių filialas artimai bendradarbiauja su AUTO BRAVA kompanija ir kartu nutarė suorganizuoti Džipų fiestą visiems norintiems Telšių filialo nariams. 

Šventės dalyviams buvo suteikta galimybė išbandyti net 3 džipus: JEEP GRAND CHEROKEE, JEEP WRANGLER, JEEP RENEGADE. Profesionali AUTO BRAVA komanda pristatė siūlomus automobilius, instruktavo ir lydėjo kiekvieną narį atliekant bandomuosius važiavimus. Šventės dalyviai patyrė gerų emocijų, adrenalino ir be abejo  daugiau sužinojo apie išbandytas transporto priemones.

Džipų fiestoje svečiavosi ir visus susirinkusius pasveikino ŠPPAR prezidentas Vytis Lembutis ir ŠPPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška. Telšių filialo pirmininkas Mantas Vaškys džiaugėsi, kad filialo nariai moka ne tik dirbti, bet suranda laiko poilsiui, artimam bendravimui. Pirmininkas pasveikino ir sėkmės palinkėjo naujai kadencijai išrinktą generalinį direktorių Alfredą Jonušką. Šventėje sveikinimų sulaukė ir gimtadienius švenčiantys nariai.

Nepaisant karštos vasaros dienos Džipų fiestoje kartu praleistas laikas, kiekvienam išliks, kaip gražus vasaros nuotykis. 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Rol Lithuania


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums