PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Vaizdo konferencija "Covid-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai"
2020 05 05

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su žurnalu IQ.The Economist rengia video konferenciją: „COVID-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai".
Gegužės 6 d. 13 val. tiesioginėje transliacijoje ir kartu su sprendimų priėmėjais, ekonomistais, verslininkais ir kitais dalyviais diskutuosime apie COVID- 19 pasekmes verslui, ekonomikai bei galimybes, kuriomis galime pasinaudoti.

Kviečiame prisijungti prie tiesioginės transliacijos  https://www.facebook.com/events/561680734780482/ 

PROGRAMA
13:00 Sveikinimo žodis. Rimas Varkulevičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas.
--„Ekonomikos gelbėjimo planas: kur esame, ką darome, ką daro kiti?“ --

13:10 Europos atsakas į COVID-19: koks ekonomikos gelbėjimo planas? Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje vadovas.

13:20 Kreditavimo tendencijos, pinigų kaina. Jokūbas Markevičius, Lietuvos bankas Finansinio stabilumo departamento direktorius.

13:30 Ką daro kitos šalys. Pasaulio ekonomikos apžvalga.Indrė Genytė- Pikčienė, ekonomistė

13:40 Diskusija. „2008 ir 2020 m. krizės: kuo jos skiriasi?“
Dalyvauja, Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas; Jokūbas Markevičius, Lietuvos Banko Finansinio stabilumo departamento direktorius; Indrė Genytė- Pikčienė, ekonomistė; Vytis Lembutis, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai prezidentas.
14:10 Diskusija. „Parama verslui: tarp pažadų ir realybės“
Dalyvauja: Vidas Butkus, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas; Ekonomikos ir inovacijų ministerija atstovas (TBA), Rimas Varkulevičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija; (pildoma)
15:10 Diskusija. „Verslas – visuomenės gerovės pamatas“
Dalyvauja: Tomas Tomilinas - naujienos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos atstovas; Inga Ruginienė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija pirmininkė; Sigitas Gailiūnas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai prezidentas; Sigitas Leonavičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai prezidentas.
16:00 Konferencijos pabaiga.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums