PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI‘17“ nominacijos
2017 12 05

2017 m. gruodžio 2 dieną apdovanoti Verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai'17" dalyviai, nominuoti parodos gaminio, originaliausio stendo, paslaugos apdovanojimui. Verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai'17" gaminio nominacija (diplomas ir statulėlė) įteikta UAB "Kalvis" už granulinį kompaktišką katilą K-8-16 DG. 

Parodos gaminio diplomai įteikti UAB„Rūta“ už vaisių, riešutų ir sėklų užkandžius „Greenz“, MB „Lietungė“ už Gintaro Sino vynus, Ūkininkui Petrui Baristai už šaltai rūkytą aukščiausios rūšies jautenos dešrą, UAB „Miltinuko receptas“ už ekologiškus grikių miltų blynus.

Originaliausio stendo nominacija

Statulėlė ir diplomas  įteikti UAB„Kalvis“. Diplomai įteikti UAB „Balheidas“Reklamos agentūra Pramuštgalvis ir Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla.

Paslaugos nominacija

Statulėlė ir diplomas įteikti Martyno Bujausko individuali veikla „360º virtualūs turai turizmui “. Diplomai įteikti MB „Sraigių delikatesai“ už sraigių degustacija pas klientą ir UAB „Teida“  už šiuolaikinės reabilitacijos, sporto medicinos ir slaugos įranga (neįgaliųjų technika).

Diplomai įteikti UAB„Pavėsinės“ už pirtis darnioje aplinkoje ir Bitininkui Zenonui Vezbergui už bitininkystės tautinio paveldo demonstravimą.

Daugiau nuotraukų rasite:

https://photos.app.goo.gl/1F8CMntq6xMSLx703

Verslo ir pasiekimų parodos "Šiauliai'17" atidarymo vaizdo įrašas: 

https://www.youtube.com/watch?v=uYZchf2kTy0&feature=share


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums