Jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2017"

Į pradžią path-separator Naujienos path-separator Verslo paroda Šiauliai 2017

Verslo paroda Šiauliai 2017

Informuojame, kad jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "Šiauliai 2017"

Kviečiame įmones, organizacijas, smulkiuosius verslininkus dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2017", kuri vyks lapkričio 30 - gruodžio 2 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Pasinaudokite galimybe pristatyti save, teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus, sustiprinkite kontaktus su esamais ir naujais klientais, šalies bei užsienio įmonėmis.

Skaityti daugiau

VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOS „ŠIAULIAI 2016“ NOMINACIJOS

Šiais metais jau 21-ąjį kartą duris atvėrė Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2016″. Ji buvo skirta jaunimui - karjeros ir kontaktų klubas, verslui - tarptautinė konferencija „Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos ir visuomenei - savo gaminius pristatė daugiau nei 170 dalyvių. Gausi parodos renginių, seminarų, diskusijų programa.  

Kasmetinė verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo įmones iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, organizacijas, savivaldybes, amatininkus ir prekybininkus. Parodos dalyvių įvairovė leidžia kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų paroda "Šiauliai 2016" jaunimui, verslui, visuomenei

Kasmet tris dienas vykstanti verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus pristato gamintojai, organizacijos, smulkaus ir vidutinio verslo įmonės iš 12 skirtingų pramonės sektorių. Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Skaityti daugiau

Kviečiame užsiregistruoti ir dalyvauti organizuojamame KARJEROS KONTAKTŲ KLUBE

Renginys vyks parodos Šiauliai 2016 metu lapkričio 24 d. nuo 13 iki 15.30 val.

Susitikite su jaunimu, sužinokite būsimų darbuotojų lūkesčius, pristatykite įmonę,

suraskite naujų darbuotojų ar praktikantų. Planuojama, kad renginyje dalyvaus

per 500 motyvuotų jaunų žmonių iš Šiaulių miesto ir rajono.

Skaityti daugiau

Informuojame, kad jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "Šiauliai 2016"

Kviečiame įmones, organizacijas, smulkiuosius verslininkus dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2016", kuri vyks lapkričio 24 - 26 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Pasinaudokite galimybe pristatyti save, teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus, sustiprinkite kontaktus su esamais ir naujais klientais, šalies bei užsienio įmonėmis.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė konkursą dalyvavimo parodoje „ŠIAULIAI 2016“ išlaidų daliniam padengimui!

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia smulkiojo verslo atstovus teikti prašymus verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI 2016“, kuri vyks 2016 m. lapkričio 24-26 dienomis ŠIAULIŲ ARENOJE, dalyvavimo parodoje išlaidų daliniam padengimui.

Skaityti daugiau
Šiaulių miesto savivaldybė

Paskelbti Šiaulių miesto savivaldybės konkurso nugalėtojai dėl dalinio išlaidų padengimo dalyvaujant verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2015"

Šiais metais Šiaulių miesto savivaldybė skelbė konkursą. Buvo kviečiamos smulkiojo verslo įmonės, registruotos Šiaulių mieste, teikti paraiškas. Smulkiojo verslo atstovams, kurie atitiko Šiaulių miesto savivaldybės iškeltas konkurso sąlygas bus padengta dalis išlaidų dalyvaujant verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2015". Tokiu būdu Šiaulių miesto savivaldybė skatina įmonių verslumą Šiaulių mieste. Konkursą laimėjo 11 Šiaulių miesto įmonių.

Skaityti daugiau
Konferencija

Verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2015" vyko tarptautinė konferencija Investicijų planas Europoje: ar pasiruošę priimti iššūkius?

Lapkričio 26 - 28 dienomis vykstant verslo ir pasiekimų parodai "Šiauliai 2015" pirmąją parodos dieną didelio lankytojų skaičiaus sulaukė tarptautinė konferencija Investicijų planas Europoje: ar pasiruošę priimti iššūkius?

Skaityti daugiau
Verslo moterų tinklas

Verslumo seminaras moksleiviams

Lapkričio 27 d., penktadienį, verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2015“ Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Moterų verslininkių tinklo atstovės vyresniųjų klasių moksleivius pakvietė į verslumo seminarą.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums