Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Verslui iš Baltarusijos
2018 06 14

2018 m. birželio 7-8d. Vitebske (Baltarusija) vyko XIV-asis Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumas. Baltarusija yra tarp 4 svarbiausių užsienio rinkų Lietuvos verslui. Forume dalyvavo per 100 verslininkų iš Lietuvos ir Baltarusijos.   Aptarti investicijų pritraukimo ir verslo bendradarbiavimo klausimai. Kartu su verslininkais iš abiejų šalių aktyviai forumo veikloje dalyvavo  Ūkio viceministras Gediminas Miškinis,  Vitebsko regiono ir miesto valdžios atstovai, Lietuvos  Baltarusijoje ir Baltarusijos Lietuvoje ambasadoriai. Forume dalyvavo  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos l. e. p. prezidentas Sigitas Gailiūnas, Šiaulių ir Panevėžio  PPAR generaliniai direktoriai Alfredas Jonuška ir Visvaldas Matkevičius, regionų verslininkai. 

Sigitas Gailiūnas,  l. e. p. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas savo sveikinimo kalboje akcentavo tamprų ryšį tarp Lietuvoje ir Baltarusijoje veikiančių prekybos ir pramonės rūmų, aktyvaus bendradarbiavimo svarbą. Laimi abi pusės.

 Vitebskas – ketvirtas pagal dydį ir antras pagal įkūrimą pramoninis Baltarusijos miestas. Lietuvos verslininkai dalyvavo ir B2B susitikimuose, kuriuos organizavo Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Vitebsko filialas. Įmonės pasidalino savo pasiūlymais bei pateikė labai naudingos informacijos. Renginyje dalyvavęs Aleksas Kateiva, UAB „Taumona“ vadovas (Mažeikiai), pasidžiaugė – „radau ir pasiekiau tai, ko norėjau ir dar daugiau“.

Kviečiame, besidominčius Baltarusijos rinkos galimybėmis ir turinčius interesų bendradarbiauti su Baltarusijos verslu, kreiptis į Šiaulių  prekybos, pramonės ir amatų rūmus. Turime naudingos informacijos apie galimybę įsigyti baldų pramonės žaliavų, vėdinimo ir ventiliacijos įrangos naujovių pasiūlymus, modernios kėlimo įrangos gamintojus, statybos sektoriaus pasiūlymus bei kvietimus tiekti pramoninius robotus Baltarusijos pramonės įmonėms.

Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius

        


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 228 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums