Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

Į pradžią path-separator Pasiūlymai verslui path-separator Nemokamos konsultacijos, patarimai

Nemokamos konsultacijos, patarimai

 

 

Projektas: BEST AGERS - Geriausių profesionalų žinių ir patirties panaudojimas skatinant verslą ir plėtojant verslumo įgūdžius Baltijos jūros regione.

 

Vyresniųjų patarėjų tinklas

Vyresniųjų pataėjų tinklas prie Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų įkurtas 2011 metais kaip viena iš Baltijos jūros regiono programos 2007- 2013 projekto ”BEST AGERS - Geriausių profesionalų žinių ir patirties panaudojimas skatinant verslą ir
plėtojant verslumo įgūdžius Baltijos jūros regione" veiklų. Vyresniųjų patarėjų tinklų kūrimas ir bendradarbiavimo tarp tinklų, veikiančių įvairiose šalyse, skatinimas yra vienas pagrindinių projekto „Vyresnioji karta“ (angl. Best Agers) siekių. Tokių tinklų paskirtis – padėti susitikti profesionalams,
išėjusiems ar greitai išeisiantiems į pensiją, su verslininkais ar organizacijomis, įmonėmis, ieškančiomis ekspertų pagalbos ar patarimo. Vietos verslo bendruomenė palankiai priėmė projekto „Vyresnioji karta“ partnerių - Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų - pilotinę iniciatyvą – kurti vyresniųjų patarėjų tinklą Šiauliuose. Verslo gyvavimo cikle, kai verslas yra dar tik mintis ar idėja, ekspertų pagalba yra neįkainojama. Vyresniųjų patarėjų tinklas – naujas įrankis, padėsiantis pradedantiems verslą padidinti savo galimybes versle arba pasitikrinti realybę įvertinant kuriamo verslo perspektyvas.

Kas yra vyresnysis patarėjas – Best Ager?

“Best Agers” - (projekte identifikuojami kaip 55 metų ir vyresni asmenys) savo srities profesionalai pasirengę ir motyvuoti pasidalinti savo patirtimi, įgūdžiais, patarimais su jaunais ar pradedančiais verslininkais.

Šiuo metu Vyresniųjų patarėjų – ekspertų tinklo kūrimo iniciatyvą palaiko 10 savanorių.  Žinių „tiekėjais“ pasirengę būti du verslo savininkai, septyni aukščiausio lygio įmonių ir organizacijų vadovai, du patyrę komercinės veiklos specialistai (smulkaus ir vidutinio verslo konsultantas bei
logistikos ir muitinės procedūrų ekspertas). Į tinklą juos atvedė noras dalintis savo žiniomis ir gyvenimiška patirtimi tiek su smulkiu ir vidutiniu verslu, tiek su pradedančiaisiais savo verslą. Tačiau ne tik. Galimybė mokytis, įgyti naujos patirties, buvimo verslo pasaulyje pratęsimas yra svarbūs motyvai, skatinantys vyresniosios kartos atstovus įsitraukti į savanorišką veiklą.

Kviečiame pradedančius verslininkus ir asmenis, norinčius pradėti savo verslą, registruotis pagalbai ir siųsti užklausimus ekspertams.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 179 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums