Jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2017"

2016 m. BALANDIS

Nr. 16-04-01
ITALIJOS kompanija ieško elektroninės įrangos gamintojų. Kompanija diegia elektroninio valdymo sistemas namams, ofisams, socialiniams bustams ir pan. Jie ieško mūsų šalyje elektroninių komponentų gamintojų (sensorių, valdiklių, įrenginių).
Nr. 16-04-02
GRAIKIJOS įmonė ieško saulėgrąžų ir kukurūzų aliejaus gamintojų. Bendrovę domina bendradarbiavimas su aliejaus spaudimo įmonėmis.
Nr. 16-04-03
DIDŽIOSIOS BRITANIJOS įmonė ieško kontaktų su baldų gamintojais Lietuvoje. Baldų įmonių grupė ieško naujų tiekėjų. Rinkoje dirba jau 30 metų. Tiekia baldus viešbučiams, studentų apgyvendinimo patalpoms, gyvenamosioms patalpoms.
Nr. 16-04-04
UKRAINOS įmonė gamina įvairius metalo gaminius pagal kliento užsakymus. Produktai: tekinimo produktai iš nerūdijančio plieno, štampavimas, lankstymas, tempimas iš nerūdijančio plieno lakštų. Įmonė siūlo masinę gamybą iš nerūdijančio plieno, bronzos ir kt.
Nr. 16-04-05
LENKIJOS šaldytos žuvies importuotojas nori bendradarbiauti su Lietuvos įmonėmis.
Nr. 16-04-06
LENKIJOS įmonė ieško potencialių prekybos partnerių Lietuvoje. Įmonė gamina įvairias fasuotas mišraines, salotas, taip pat fasuotus raugintus produktus (agurkai, kopūstai).
Nr. 16-04-07
UKRAINOS kompanija užsiima krovinių transportavimu ir įvairių prekių didmenine prekyba. Kompanija ieško partnerių bendradarbiavimui.

Nr. 16-04-08
ESTIJOS baldų gamintojas nori bendradarbiauti su Lietuvos įmonėmis, kurios gamina medines dalis iš Europos ąžuolo, baldų dalis. Taip pat domina ir klijuotos lentos.
Nr. 16-04-09
ISPANIJOS įmonė perdirbanti tekstilę ir plastiką ieško verslo konkaktų Lietuvoje.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums