PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator E- pokalbiai prie rytinės kavos

E- pokalbiai prie rytinės kavos

2020 gegužės 8 dieną 10:00 kviečiame pasimėgauti ryto kava šnekučiuojantis su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais. Šįkart „debesyse“, bet su viltimi netrukus vėl pajausti realaus bendravimo šilumą ir Rūmų kavos skonį.

Švelnėjant karantino sąlygoms kviečiame pasikalbėti apie šį neeilinį laikotarpį: ką apie savo komandą supratote karantino metu? Pasiteisinusios komunikacijos strategijos. Darbuotojų elgsenos ir įsitraukimas dirbant nuotoliniu būdu.    Kaip visada tikimės aktyvaus dalyvavimo.

Galėsite tik klausytis, bet džiaugsimės tais, kurie pristatys atstovaujamos įmonės situaciją bei pasidalins savo „receptais“.Moderatorė Ernesta Laurinavičienė (UAB „Personalo pokyčiai) pasirūpins, kad kalbėtis būtų lengviau.

Apie ketinimą prisijungti prašome pranešti el. paštu daiva.jonuskiene@chambers.lt , išsiųsime prisijungimo nuorodą.

Jeigu pageidaujate prisistatyti plačiau (ilgiau nei 3 min.) ir galbūt net naudojant vizualinę medžiagą iš savo kompiuterio ekrano, informuokite apie tai iš anksto.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums