Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator MOKYMAI „STATISTINIS PROCESŲ MONITORINGAS“ SVV GAMYBINĖMS ĮMONĖMS

MOKYMAI „STATISTINIS PROCESŲ MONITORINGAS“ SVV GAMYBINĖMS ĮMONĖMS

Procesų monitoringas dažnu atveju yra esminis faktorius apsprendžiantis gamybos organizavimo efektyvumą.  Jei ieškote sprendimų, kaip atlikti gamybos procesų monitoringą, skaičiuoti įrengimų apkrovimą bei jų gamybinius pajėgumus, organizuoti nenutrūkstamą darbą, kviečiame dalyvauti Mindaugo Steponavičiaus mokymuose „Statistinis procesų monitoringas“. 

Mokymų metu:

  1. Išsiaiškinsite kokie svarbiausi valdymo taškai.
  2. Mokysitės matematinio gamybos planavimo.
  3. Sužinosite, kaip analizuoti skaitmeninius gamybos duomenis.

Mokymai vyks rugsėjo 16 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus g. 88, Šiauliai). Pradžia: 9.00 val. Trukmė 6 val. (8 ak.val./ 1 d.d.).

Mokymai iš dalies kompensuojami ES lėšomis, todėl kaina vienam dalyviui – 32 Eur + PVM.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS el. paštu rasa.kripaitiene@sccic.lt, nurodant planuojamą dalyvių skaičių. Mes su Jumis susisieksime, kad informuotumėm apie finansavimo sąlygas.

Grupės bus nedidelės, po 10 dalyvių, tad ilgai nedelskite!

Lektorius Mindaugas Steponavičius, vienas iš UAB „Imperatum“ grupės įkūrėjų. Nuo 2007 m. lektorius gamybos optimizavimo klausimais yra konsultavęs daugiau nei 40 įmonių, aplankęs virš 200 Lietuvos ir užsienio gamyklų bei įkūręs 2 aukštųjų technologijų gamybines įmones. GLL ir inovacijų prizų laureatas. Praktinė patirtis suformavo savitą požiūrį į gamybinius ir verslo procesus. Nestandartinis mąstymas, darbas įvairiose verslo sferose, žinomų įmonių konsultavimas, vadovavimas aukštųjų technologijų gamybinėms įmonėms, gamybos matymas „kitaip“, originalus požiūris į darbuotojus ir komandą, kūrybinis problemų sprendimas, išugdė sisteminį ir savitą požiūrį ir leido sukurti savo "sėkmės formulę".

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums