Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Mokymai "Laiko ir veiklos valdymas pardavimuose"

Mokymai "Laiko ir veiklos valdymas pardavimuose"

Kovo 22-23 dienomis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose organizuojami 2 dienų mokymai "Laiko ir veiklos valdymas pardavimuose". Mokymai skirti įvairaus lygmens darbuotojams organizacijose, kurie atlieka pardavimo funkcijas, tiesiogiai bendrauja su klientais ir yra atsakingi už pardavimų veiklos planavimą ir vykdymą, iškeltų  pardavimo tikslų pasiekimą.

Mokymų metu yra aptariami veiklos planavimo ir valdymo principai; dalyviai susipažįsta su R.E.C. modeliu ir supranta, nuo ko priklauso pastangų efektyvumas; yra įsisavinamos klientų segmentavimo ir klientų potencialo identifikavimo strategijos; dalyviai  išmoksta identifikuoti svarbiausius kiekybinius ir kokybinius rodiklius, įtakojančius galutinį pardavimo rezultatą; nagrinėjamas racionalus pardavimo veiksmų planavimas skirtinguose laikotarpiuose; aptariamas pardavėjo asmeninio produktyvumo ryšys su paros laiku ir konkrečiomis valandomis, energijos ir koncentracijos įgijimo bei palaikymo būdai.

Mokymus ves Donata Varnelienė, TMD PARTNERS lektorė, aktyvaus asmeninio pardavimo ekspertė. Donata kuria bei padeda kompanijoms įsidiegti klientų aptarnavimo ir pardavimo standartus, veda mokymus pardavimo įgūdžiams tobulinti, moko pardavimo specialistus  vertės kalbos, papildomo pardavimo, konfliktų valdymo technikų.

2 dienų mokymų dalyvio mokestis Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams 350 Eur +PVM. Ne ŠPPAR nariams mokymų kaina 447 Eur + PVM.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu aiste.zaleviciene@chambers.lt  arba tel. +37068628912.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums