PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Nuotolinis seminaras vadovams

Nuotolinis seminaras "Kontroliuojamų sandorių kainodara: įvadas vadovams"

Liepos 9 d. 11 val. kviečiame vadovus dalyvauti vebinare "Kontroliuojamų sandorių kainodara: įvadas vadovams". Seminare įmonių vadovai bus supažindinami su naujovėmis ir pagrindiniais reikalavimais įmonėms. Taip pat bus pateikiami praktiniai pavyzdžiai ir teismų praktika.

Daugelis įmonių turi sandorių, kurie sudaryti tarp asocijuotų asmenų, pavyzdžiui, su įmonės vadovais, akcininkais ar dukterinėmis įmonėmis. Tokiems sandoriams yra taikomas "ištiestos rankos" principo reikalavimas - kad jų kaina ar pelnas atitiktų rinkos vertę, o kainos pagrindimas būtų aprašytas kontroliuojamų sandorių kainodaros dokumentuose. Nuo 2019 m. įsigaliojo naujos Kontroliuojamų sandorių kainodaros taisyklės, keliančios aukštesnius reikalavimus kainodaros dokumentacijai ir numatančios didesnes sankcijas įmonių vadovams už šių reikalavimų nesilaikymą.

Lektorė - Lorena Paškūnaitė-Lickan yra verslo teisės specialistė, turinti 10 metų profesinę patirtį verslo teisės, statybų teisės ir nemokumo administravimo srityse. Vilniaus universitete yra įgijusi teisės magistro laipsnį bei Šiaulių universitete - ekonomikos magistro laipsnį. Lektorė dirba teisininke audito, teisės ir verslo konsultavimo paslaugas teikiančioje įmonėje UAB "LEXIN auditas".

Trukmė: 11:00-12:00 val.

Rūmų nariams dalyvavimas vebinare nemokamas. Ne nariams dalyvio mokestis 20 Eur+ PVM.

Registracija iki liepos 8 d. el. p.:  inga.medzidoviene@chambers.lt , išsiųsime zoom prisijungimo nuorodą.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums