Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator PASIRŪPINK SAVIMI: KŪNAS, PROTAS IR SIELA / seminaras sėkmingoms moterims

PASIRŪPINK SAVIMI: KŪNAS, PROTAS IR SIELA / seminaras sėkmingoms moterims

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai nori pasiūlyti seminarą, popietę, jogą ar meditaciją Verslo moterims. Šis seminaras - tai 3 valandos toms, kurios nori tapti laimingiausiu žmogumi, kurį pažįstate. Tai investicija į save ir graži meilės sau išraiška. Ne paslaptis, kad nuo to, koks Tavo ryšys su savimi, savo kūnu, protu, ir siela, priklauso, ar viską pasiimi iš gyvenimo, ar ne - ir visada, visada gali pasiimti daugiau.

Elžbieta Ananda krimto Tarptautinės Politikos mokslus Anglijoje ir JAV, tačiau jos didžiausia aistra visuomet buvo asmeninis tobulėjimas, dvasingumas, ir praktikos, suteikiančios gyvenimui daugiau džiaugsmo ir įkvėpimo. Prieš keletą metų pradėjusi dalintis sukauptomios žiniomis su kitomis moterimis, ji pajuto, kad jai tai - bene svarbiausias ir labiausiai apdovanojantis dalykas. Elžbietos Anandos mokymų pagrindas - parodyti, kaip meilė sau ir aplinkiniams gali transformuoti gyvenimą taip, kaip net nesvajojote - o tai padeda padaryti jos mokomos smagios bei praktikoje pritaikomos technikos.

Renginio programa:

POZITYVUS KŪNAS:

Pamilk savo kūną: šio seminaro pabaigoje priartėsite prie meilės savo kūnui ir gebėjimo priimt jį tokį, koks jis yra. Pradėsite mylėti tuos dalykėlius, kuriuos anksčiau laikėte savo kūno 'netobulumais' - ko galvojote, kad yra per daug, arba per mažai, kiekvieną liniją, išlinkimą, lašinuką, "meilės rankenėles" ir t.t. Ir taip - tai pakeis Tavo gyvenimą.

LAIMINGAS PROTAS = LAIMINGAS GYVENIMAS

Meditacija, mindfulness (sąmoningumas), smagus ir praktiškas pozityviosios psichologijos bei neuromokslo atradimų pritaikymas praktikoje - viskas, kad pasijustumėte išties laiminga.

DVASINIS IR EMOCINIS DETOKSAS:

Taip, seminaro metu mes gersime žalias sultis, bet jei galvoji, kad tavo kūnas yra vienintelis dalykas, kuriam reikia detokso, taip nėra. Šito seminaro metu specialių pratimų dėka atsikratysime sukauptų negatyvių emocijų, baimę transformuosime į meilę, o nuovargį - į dėkingumą bei įkvėpimą. Po viso šito apsivalymo, ruoškis teigiamiems pokyčiams.

Kam šitas seminaras NĖRA SKIRTAS: Toms, kurios neturi ambicijų, svajonių, nenori augti, ir galvoja, kad gyvenimas yra tik ,,dirbk, pirk, mirk".

 

Kada: 2017 m. spalio 13 d. 13 val. (trukmė 3 val.)

Kur: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vilniaus g.88, Šiauliai.

Kaina: 30 eur (įskaitant sultis)

Būtina registracija. Dalyvių skaičius ribotas.

Registruokitės tel. +37068628912arba aiste.zaleviciene@chambers.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 179 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums