Jūsų ir Jūsų verslo augimas aktyvioje bendrystėje

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Pokalbiai prie rytinės kavos tema „Vertinamasis pokalbis – ar taikote tai savo įmonėse?“

Pokalbiai prie rytinės kavos tema „Vertinamasis pokalbis – ar taikote tai savo įmonėse?“

2018 m. sausio 19  d. 9 val. „Pokalbių prie rytinės kavos“ tema „Vertinamasis pokalbis – ar taikote tai savo įmonėse?“.

Vertinamasis pokalbis/ veiklos vertinimo pokalbis, kai darbuotojo veiklą vertina ir vadovas, ir pats darbuotojas, yra populiariausias darbo atlikimo vertinimo būdas. Veiklos vertinimo pokalbiai – tradicinė ir daugeliui darbuotojų įprasta kasmetinė pareiga – pastaruoju metu sparčiai dingsta iš vis daugiau įmonių planų. Atsisakyti pokalbių, vykdomų tik kartą per metus, skatina įvairios priežastys: nauji personalo valdymo mados vėjai, nedžiuginantys rezultatai, pernelyg reta komunikacija. Tačiau nauji tyrimai rodo, kad nebevertinamų darbuotojų rezultatai prastėja. Taigi kokiu būdu ir kaip dažnai organizuoti veiklos vertinimo pokalbius, kad jie motyvuotų darbuotojus siekti ambicingesnių tikslų ir duotų norimus rezultatus? Susitikimo metu aptarsime, kaip užtikrinti, kad tokie pokalbiai būtų naudingi organizacijai, vadovui ir darbuotojams.

Svečiuose „Addelse“ (konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms) ekspertė, lektorė dr. Natalija Norvilė.  

Konsultantė – verslo psichologė, straipsnių ir knygų apie žmogiškųjų išteklių valdymą bendraautorė. Nuosekliai kelia kvalifikaciją stažuotėse ir konferencijose Europoje. Nuo 2006 m. konsultuoja organizacijas ir įstaigas žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais, veda patirtinius mokymus, atlieka personalo tyrimus. Profesinė specializacija: patirtiniai mokymai, tyrimai, konsultacijos darbuotojų atrankos ir vertinimo temomis.

Renginio dalyvio mokestis 25 EUR. Renginys NEMOKAMAS tik ŠPPAR nariams!

Išankstinė registracija yra būtina siekiant užtikrinti, kad kava visiems būtų paruošta! Registruokitės tel. +37068628912 arba aiste.zaleviciene@chambers.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 192 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums