Jūsų ir Jūsų verslo augimas aktyvioje bendrystėje

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Sėkmės pusryčiai

Sėkmės pusryčiai

Maloniai kviečiame Rūmų narius, Šiaulių ir Telšių regionų įmonių atstovus į gerosios patirties renginį SĖKMĖS PUSRYČIAI  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Kaip suorganizuoti darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimą darbo vietoje, atitinkantĮ šiandieninius darbo rinkos poreikius? Kokiais finansiniais ištekliais galima naudotis, organizuojant  darbuotojų mokymus, pagal specialiai jiems parengtas, mokymo programas? Kokios Rūmų narių patirtys, ugdant darbuotojų profesines kompetencijas? Ar investicijos į darbuotojų mokymą atsiperka? Kokią įtaką darbuotojų profesinių kompetencijų ugdymas daro įmonės produktyvumui?

Į šiuos ir kitus aktualius kasdien užduodamus klausimus bus atsakyta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamuose SĖKMĖS PUSRYČIUOSE.

Gerosios praktikos mainų renginyje ne tik išgirsite sėkmės istorijų ir įkvepiančių pavyzdžių,dalyvausite diskusijoje bet ir galėsite pasinaudoti specialistų, sėkmingai įgyvendinančių  ES investicijų projektus, skirtus darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimui, patarimais ir konsultacijomis.

Gerosios patirties renginys vyks 2018 m. birželio 15 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus g. 88, Šiauliai). Dalyvių skaičius ribotas.  Registracija būtina. Apie dalyvavimą prašome informuoti el. paštu aiste.zaleviciene@chambers.lt  arba telefonu +37068628912.

RENGINIO PROGRAMA

Renginio moderatorius Edita Grigaliauskienė.

08.50-09.00 Dalyvių registracija, pasitikimo kava.

09.00-10.00 Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių (UAB "Grafų baldai") sėkmės istorijų, ugdant darbuotojų profesines kompetencijas naudojantis ES investicijomis,  pristatymas.

10.00-11.00 SĖKMĖS PUSRYČIŲ dalyvių diskusija, atsakymai į klausimus, konsultacijos su specialistais, administruojančiais ES investicijų projektus, skirtus profesinių kompetencijų ugdymui.

 

Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą "PATIRTYS KURIANČIOS ATEITĮ" (Nr.12.0.1-CPVA-K-204-01-0013). Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 214 įmonių, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.

Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums