Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Sėkmės pusryčiai

Sėkmės pusryčiai

Maloniai kviečiame Rūmų narius, Šiaulių ir Telšių regionų įmonių atstovus į gerosios patirties renginį SĖKMĖS PUSRYČIAI  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.  

Kaip gimsta sėkmingo verslo idėjos? Nuo ko pradėti verslą? Kas kuriant ir auginant verslą yra sunkiausia? Kokia pagalba (ES parama) naudojamasi verslo steigimui ir vystymui? Kokie stereotipai apie verslo aplinką tėra tik mitai? Kokius stereotipus ir mitus paneigia sėkmingo verslo patirtys? Koks verslininko įvaizdis šiandien? Kaip sėkmingos verslo patirtys motyvuoja kurti ir vystyti verslą ir kt.

Į šiuos ir kitus aktualius kasdien užduodamus klausimus bus atsakyta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamuose SĖKMĖS PUSRYČIUOSE. Gerosios praktikos mainų renginyje ne tik išgirsite sėkmės istorijų ir įkvepiančių pavyzdžių, dalyvausite diskusijoje bet ir galėsite pasinaudoti specialistų patarimais ir konsultacijomis. 

 

Gerosios patirties renginys vyks 2019 m. sausio 25 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus g. 88, Šiauliai). Dalyvių skaičius ribotas.  Registracija būtina. 

Pasitikimo kava ir registracijos pradžia 9.30 val. Renginio pradžia 10 val. Trukmė 2 val. Apie dalyvavimą prašome informuoti el. paštu aiste.zaleviciene@chambers.lt  arba telefonu +37068628912.

 

RENGINIO PROGRAMA

Renginio moderatorius Guoda Sakalauskienė.

9.30-10.00 Dalyvių registracija, pasitikimo kava.

10.00-10.30 Renginio Dalyvių prisistatymas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių sėkmės istorijų, gerųjų patirčių kuriant ir vystant verslą, naudojantis ES parama pristatymas, ugdant darbuotojų profesines kompetencijas naudojantis ES investicijomis. 

10.30-12.00 SĖKMĖS PUSRYČIŲ dalyvių diskusija, atsakymai į klausimus, konsultacijos su specialistais. 

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums