PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Seminaras „Elektroninių dokumentų valdymas"

Seminaras „Elektroninių dokumentų valdymas. Nemokamų sistemų naudojimas"

Kviečiame dalyvauti seminare „Elektroninių dokumentų valdymas, rengimas, registravimas, saugojimas ir naikinimas neturint sistemų. Sistemų diegimas. Nemokamų sistemų naudojimas“.

Kaip sumažinti popierinių dokumentų apyvartą ir pereiti prie elektroninių dokumentų? Koks yra įmonės vadovo vaidmuo ir atsakomybė organizuojant ir įteisinant dokumentų valdymo procesus įstaigoje? Ko nežinote apie elektoninių dokumentų rūšis, el. parašo praktinį naudojimą,  funkcionalumą ir galią? Kaip sudaryti ADOC dokumentus, juos registruoti ir tikrinti? Kokios yra privalomos ir galimos elektroninių dokumentų funkcijos? Kaip pasirinkti tinkamiausią elektroninių dokumentų valdymo sistemą? Kaip yra registruojami ir valdomi elektroniniai dokumentai? Kodėl verta būti E pristatymas sistemos dalimi?

Į šiuos ir kitus klausimus jums atsakys lektorė Rasa Rockinienė. Lektorė teikia teisines konsultacijas, veda seminarus ir nuotolinius mokymus dokumentų rengimo, elektroninių dokumentų valdymo, archyvavimo, skolų valdymo klausimais. Per daugiau nei dešimt metų sukaupusi administracinio, buhalterinio bei teisinio darbo patirtį. Mokymus veda pagal savarankiškai parengtą ir periodiškai atnaujintą metodiką. Mokymai ir seminarai vyksta su praktinių situacijų analize, užduočių atlikimu, pavyzdžiais.

 

Laikas ir vieta: 2019 m. birželio 27 d., 10:00 val. (Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai).

Seminaro trukmė: 10.00–15.00 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertrauka: 12:00–12.30 val., (kava, arbata, saldumynai).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Kaina: rūmų nariams 30 Eur. + PVM, ne nariams 60 Eur. + PVM.

 

Registracija/papildoma informacija: Inga Medžidovienė, el. paštu: inga.medzidoviene@chambers.lt arba tel. 8 41 525504.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums