PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Seminaras "Gamybos marža arba kur slepiasi pelningumas"

Seminaras "Gamybos marža arba kur slepiasi pelningumas"

Ieškote atsakymų į  klausimus ir sprendimų, kurie padėtų veikti efektyviau? Kviečiame lapkričio 29 d. į gamybos valdymo seminarą su Mindaugu Steponavičiumi.

Kaip valdyti svyravimus visose gamybos grandyse? Kodėl gamybiniai svyravimai „suvalgo“ pelną ar neleidžia pasiekti efektyvumo? Kaip įtakoja gamybinę maržą teisingas procesų vedimas? Tiekiamų medžiagų/komponentų teisingas valdymas. Gamybinio, procesinio ir organizacinio broko valdymas. Gamybos valdymas remiantis kristalizuotais rodikliais. 

Atsakymai į šiuos klausimus ir sprendimai bus pristatyti seminare "Gamybos marža arba kur slepiasi pelningumas".

Mindaugas yra vienas iš UAB „Imperatum“ grupės įkūrėjų. Nuo 2007 m. lektorius gamybos optimizavimo klausimais yra konsultavęs daugiau nei 40 įmonių, aplankęs virš 200 Lietuvos ir užsienio gamyklų bei įkūręs 2 aukštųjų technologijų gamybines įmones. GLL irinovacijų prizų laureatas.

Praktinė patirtis suformavo savitą požiūrį į gamybinius ir verslo procesus. Nestandartinis lektoriaus mąstymas, darbas įvairiose verslo sferose, žinomų įmonių konsultavimas, vadovavimas aukštųjų technologijų gamybinėms įmonėms, gamybos matymas „kitaip“, originalus požiūris į darbuotojus ir komandą, kūrybinis problemų sprendimas, išugdė sisteminį ir savitą požiūrį ir leido sukurti savo "sėkmės formulę". Gyva šneka, šmaikštūs pavyzdžiai, gera nuotaika bei humoro dozė – garantuojama dalyviams.

Seminaras yra nemokamas.

Laikas ir vieta: lapkričio 29 d.13.00-16.00 val. Šiaulių arenoje, I seminarų zonoje, II aukšte. 

Registruotis į seminarą kviečiame lapkričio 20-25 dienomis el.paštu edita.grigaliauskiene@chambers.lt 

Seminaras yra programos Šiauliai SMART, finansuojamos Šiaulių miesto savivaldybės, dalis.

 

  

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums